Serwis

Serwis

Producenci sprzętu AGD od lat oferują produkty najwyższej jakości. Zdarza się jednak, że również wysokiej jakości sprzęt nie może uniknąć wszelkiego rodzaju awarii. Sprzęt gospodarstwa domowego zakupiony prywatnie podlega prawu do serwisu gwarancyjnego do 2 lat (24 miesiące) od chwili jego zakupu. Prawo do serwisu dotyczy zarówno lodówki, jak i pralki, czy zmywarki. Poniżej zamieściliśmy listę serwisów gwarancyjnych najpopularniejszych producentów sprzętu AGD w Polsce.

Natychmiastowe zgłoszenie awarii sprzętu objętego gwarancją producencką jest kluczowe w procesie naprawy urządzenia. Decydując się na oddanie sprzętu na gwarancję należy pamiętać o zapoznaniu się z wszelkimi informacjami znajdującymi się na karcie gwarancyjnej oraz skontaktowaniu się z infolinią producenta. Producent sprzętu objętego gwarancją posiada obowiązek przyjęcia zgłoszenia i zapewnienia każdemu konsumentowi odpowiedniego serwisu w ramach gwarancji.

Jeśli Twój sprzęt AGD (m.in.: lodówka, pralka, zmywarka i piekarnik) uległ awarii, a od chwili zakupu nie upłynęło więcej niż 24 miesiące, masz pełne prawdo do naprawy gwarancyjnej swojego wyposażenia gospodarstwa domowego. Zapoznaj się z poniższą listą serwisów gwarancyjnych producenta.

Pamiętaj - jesteśmy zewnętrznym serwisem nie powiązanym z producentem.


Warning: Undefined variable $return in /home/klient.dhosting.pl/idzinski/technikan.pl/public_html/wp-content/plugins/usterka-5.12/usterka.php on line 750