Serwis Jura

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Jura

Od 1931 roku szwajcarska firma JURA Elektroapparate AG rozwijała innowacyjne i ekskluzywne urządzenia do użytku domowego.

Jako pionier w branży automatycznych ekspresów do kawy/espresso JURA od połowy lat 80-tych jest głównym graczem w sektorze urządzeń AGD. Aktualnie firma wykorzystuje swoje doświadczenie i know-how, rozwijając półprofesjonalne urządzenia dla biur i sektora gastronomicznego.

Tradycyjna szwajcarska marka osiągnęła globalny zasięg. Siedziba firmy znajduje się w Niederbuchsiten, w Szwajcarii. Firma JURA jest reprezentowana w Niemczech, Austrii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australia, Hiszpania, Szwecja i Azji Południowo-Wschodniej przez swoje firmy handlowe i spółki joint-venture. W wielu częściach świata JURA wchodzi na rynki w ścisłej współpracy z dystrybutorami.

DESING
Kuchnia w coraz większym stopniu ze zwykłej przestrzeni roboczej staje się przestrzenią komunikacji. To miejsce, w którym spędza się czas z rodziną i przyjaciółmi. W związku z tym automatyczne ekspresy do kawy stanowią dla nas również element wystroju pomieszczenia, dzięki któremu można zademonstrować swój dobry gust.

Prosty „chłodny skandynawski design” charakteryzuje okazały wygląd, harmonijnie łączący śmiałe linie z nieskazitelnymi powierzchniami. Ogólnego wrażenia dopełnia wielka dbałość o detale, jak i wysokiej klasy materiały, których niezwykła jakość jest odczuwalna także w dotyku.

Jura uważa, że design jest udany, jeżeli nawet po latach zachowuje świeżość i wygląda jak nowy. Zdobywanie cenionych na świecie nagród w kategorii designu to zarówno dowód uznania, jak i zachęta do dalszego tworzenia produktów będących prawdziwą rozkoszą dla oczu.

Autoryzowane serwisy Jura

JURA Poland Sp. z o.o.
ul. Puławska 366
02-819 Warszawa

Serwis Jura

Serwis Jura kontakt - numer telefonu i adres

Firma Jura korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.