Serwis Valera

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Valera

Firma Valera od 1955, czyli już ponad 50 lat, produkuje urządzenia do pielęgnacji włosów. Ich nieustannym punktem odniesienia, wokół którego obraca się produkcja oraz wzornictwo jest zdrowie i wygląd włosów, a przez to dobre samopoczucie i wizerunek osoby używającej produkty tej marki.

Rozległa wiedza na temat włosów jest niezbędna przy tworzeniu urządzeń które umożliwiają zdrowe i delikatne obchodzenie się z włosami. Dlatego właśnie Valera współpracuje ze specjalistami z klinik uniwersyteckich, z mistrzami fryzjerskimi zrzeszonymi w stowarzyszeniach stylistów, oraz z producentami szamponów i kosmetyków do pielęgnacji włosów.

SWISS MADE
Valera czerpie korzyści z solidnej reputacji marek „Made in Switzerland” oraz posiadających znak Szwajcarskiego Krzyża, który jest znakiem towarowym rozpoznawalnym na całym świecie.

Podkreśla to jakże ważny jest szwajcarski wizerunek maksymalnej jakości, precyzji, niezawodności, solidności, kompetencji, szacunku dla zdrowia oraz środowiska naturalnego, a także ekskluzywności produktów.

Dlatego znak Szwajcarskiego Krzyża pozwala na unikalną pozycję i wiarygodność marki oraz pozytywnie wpływa na ocenę wartości oraz wybór klientów.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Dla Valery jakość jest podstawą historii firmy, i z tego właśnie powodu stosują koncepcję Total Quality nie tylko w produkcji, ale we wszystkich sektorach firmy. Certyfikat ISO 9001 otrzymany w 1995 jest motywacją dla firmy do nieustannego wprowadzania ulepszeń.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wszystkie urządzenia spełniają standardy EN i IEC, jak również dyrektywy Unii Europejskiej w zakresie tłumienia interferencji fal radiowych oraz EMC (zgodności elektromagnetycznej).

Autoryzowane serwisy Valera:

Polwell Sp. z o.o. ul. Ołowiana 12 85-461 Bydgoszcz telefon: +48 52 325 20 00 fax: +48 52 325 20 01 e-mail: centrala@polwell.pl

Serwis Valera

Serwis Valera kontakt - numer telefonu i adres

Firma Valera korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.