Serwis Faber

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Faber

Okapy Faber zawierają innowacyjne, efektywne i opatentowane technologie i rozwiązania techniczne, na które składa się 50 lat doświadczenia w zakresie oczyszczania powietrza w kuchniach. Rozwijamy technologie by zaoferować maksymalną wygodę począwszy od samej instalacji aż po codzienne użytkowanie.

Technologie , które gwarantują ciche działanie. Technologie , które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Technologie , które gwarantują efektywność pracy (niskie zużycie energii przy wysokiej wydajności). Technologie , które pozwalają na łatwe utrzymanie czystości.

Okapy Faber to gwarancja nie tylko jakości ale również bezpieczeństwa. Okapy Faber są produkowane z myślą o bezpieczeństwie. Wewnątrz urządzeń nie ma ostrych krawędzi a wszystkie elementy szklane, wykonane są ze szkła hartowanego. Zastosowanie silników z zabezpieczeniem termicznym oraz samogasnącym tworzywem sztucznym, pozwalają na uniknięcie ryzyka zapalenia się i pożaru. Stosowane elementy elektroniczne są odpowiednio izolowane, a wszystkie przewody są tak ułożone, żeby uniknąć porażenia prądem.

Faber ma ponad 50-letnią historię lidera rynku. Zdolność przewidywania zmian rynkowych ma niezmienny udział w sukcesie firmy.

Autoryzowane serwisy Faber:

APRA SERWIS

ul. Nadrzeczna 25a

00-705 Warszawa

tel. 22 428 27 74

Serwis Faber kontakt - numer telefonu i adres

Firma Faber korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.