Serwis MPM

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki MPM

MPM to w pełni polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z ponad 20 letnią tradycją. Podstawową ideą firmy jest dostarczanie klientom produktów o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie w dobrej cenie. Oferta skierowana jest do osób, które przy zakupie urządzeń zmechanizowanych kierują się zdrowym rozsądkiem – nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając klasy i wartości produktu.

Od momentu powstania firmy w 1989 roku, główną dziedziną działalności jest branża drobnego zmechanizowanego sprzętu AGD. W początkowym okresie asortyment ograniczał się do produkowanego, we współpracy z angielską firmą Strix, czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku spowodowało stopniowe powiększanie się oferty o kolejne urządzenia zmechanizowane: roboty kuchenne, termowentylatory.

Dziś w asortymencie firmy dostępnych jest blisko 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni i innych pomieszczeń domowych: urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, urządzenia do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, urządzenia do sprzątania domu, urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, sprzęt dużego AGD, wolnostojący i do zabudowy.

Wykraczając poza obszar drobnego zmechanizowanego sprzętu AGD, MPM wprowadził także do swojej oferty klimatyzatory ścienne typu split, a w roku 2008 firma zadebiutował na rynku w asortymencie dużego AGD, poszerzając ofertę o chłodziarki, pralki i kuchnie gazowe.

MPM poza produkcją we własnej fabryce w Szczytnie, funkcjonuje także na zasadzie firmy OEM (Orignal Equipment Manufacturer), powierzając produkcję swoich wyrobów fabrykom zagranicznym. Przy czym dbałość o jakość wytwarzanych produktów stanowi główny priorytet firmy.

Produkty z logo MPM sprzedawane są w całym kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Wszystkie objęte są 24-miesięcznym serwisem gwarancyjnym, a do dyspozycji klientów jest ponad 250 placówek serwisowych w całej Polsce. Firma poszerza obszar swojej działalności zdobywając rynki zagraniczne. Dzisiaj produkty z logo MPM sprzedawane są również na Białorusi, Węgrzech, Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz w Estonii, Słowacji, Serbii i Rumunii.

Strategia rozwoju MPM zakłada stałe ulepszanie oferty i dopasowywanie jej do potrzeb konsumentów. Kontrola jakości produktów oraz jakości obsługi i współpracy z partnerami handlowymi stanowi podstawę działań firmowych.

Autoryzowane serwisy MPM:

SMILE Sp. z o.o. Korpele 71 12-100 Szczytno tel.: 22 38 05 234 e-mail: serwis@mpm.pl

SMILE Sp. z o. o. Korpele 71 12-100 Szczytno tel.: 22 38 05 242 e-mail: serwisdagd@mpm.pl

Serwis MPM

Serwis MPM kontakt - numer telefonu i adres

Firma MPM korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.