Serwis ARDO

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki ARDO

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii – sprzętu objętego gwarancją producenta – jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) – ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

ARDO to firma innowacyjna dla której priorytetem jest najwyższa jakość urządzeń. Osiągnięcia technologiczne, które świadczą o doskonałości marki, są zarówno pod względem surowców jak i maszyn stosowanych do produkcji, na polu informatyki, zużycia energii, bezpieczeństwa, kontroli, ochrony środowiska. Np. dzięki wykorzystaniu procesu kataforezy nasze produkty są niezwykle odporne na działanie substancji chemicznych. W konsekwencji, sprzęt ma bardzo niską usterkowość a co za tym idzie jest naprawdę niezawodny i trwały. Każdy element wewnętrzny naszych urządzeń zostaje poddany obróbce antybakteryjnej.

Jednym z najważniejszych celów przy tworzeniu produktów jest zmniejszenie negatywnych skutków dla środowiska naturalnego, na każdym etapie produkcji i użytkowania urządzenia. Domeną wszystkich produktów ARDO jest wysoka energooszczędność (średnio dla wszystkich urządzeń plasująca się w najlepszej kategorii A), a w przypadku pralek i zmywarek bardzo niski pobór wody. Wszystkie urządzenia są wykonane z ekologicznych tworzyw i nadają się do recyklingu. Ponadto, producent w całości pokrywa Koszty Gospodarowania Odpadami zwalniając z tych kosztów swoich klientów. Firma posiada również certyfikat ISO14001, który gwarantuje prowadzenie działalności produkcyjno – sprzedażowej z poszanowaniem najwyższych standardów ekologicznych.

Historia marki ARDO
Historia rodzinnej firmy Merlonich sięga początku XX wieku. W latach 30- tych, Aristide Merloni wraz z 50-cio osobowym zespołem, rozpoczął produkcję wag mechanicznych. W 1954 roku rozpoczęto produkcję urządzeń gazowych, która realizowana była przez własną firmę CO.ME.SA. W 1966 roku rozpoczęto produkcję urządzeń AGD.

W 1968 roku Dr. Antonio, najstarszy syn z rodziny Merlonich, zakłada firmę AR.DO. Na początku firma zajmuje się wyłącznie produkcją pralek. Fabryka pod nazwą Santa Maria w miejscowości Fabriano staje się główną jednostką produkcyjną. Lata 80-te przynoszą kolejne zmiany w całej grupie. W 1982 r. ICEM łączy się z firmą AR. DO. tworząc grupę A. Merloni. Firma Antonio Merloni rozpoczyna współpracę z innymi przedsiebiorstwami spoza grupy Merlonich specjalizując się głównie w produkcji sprzętu elektrycznego AGD. Rozpoczyna się produkcja dwóch zupełnie nowych urządzeń: chłodziarkozamrażarek oraz zamrażarek. W 1984 roku dodatkowo rozpoczyna się produkcja zmywarek oraz suszarek bębnowych.

W latach 90-tych wprowadzono zmiany w obszarze działalności oraz w zakresie zarządzania spółką, nadając jej kształt i formę w której funkcjonuje również dzisiaj. W 1990 roku firma zmienia swoją nazwę z Antonio Merloni S.r.I. na Antonio Merloni S.p.A. W tym samym czasie w ślad za ówczesnymi trendami, firma przechodzi na szlak europeizacji.

W latach dziewięćdziesiątych, zarówno standardowa kontrola Gwarancji Jakości, jak również otrzymane ISO 9000:1994 stały się elementem organizacji produkcji w firmie. 12 maja 1997 roku to dzień uzyskania Certyfikatu Systemu Jakości i jednocześnie kamień milowy rozwoju kultury jakościowej organizacji. W 2003 roku Spółka opracowała swój własny System Kontroli Jakości, którego celem jest satysfakcja klienta oraz troska o środowisko naturalne zgodne z nowymi przepisami ISO 9000:2000 oraz ISO 14000:1997. Osiągnięcie sukcesu było możliwe dzięki ciężkiej pracy wysokowyspecjalizowanego zespołu odpowiedzialnego za produkcję.

Autoryzowane serwisy ARDO:

APRA SERWIS ul. Nadrzeczna 25a 00-705 Warszawa tel. 22 428 27 74

Serwis ARDO kontakt - numer telefonu i adres

Firma ARDO korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.