Serwis Smeg

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Smeg

Know-how, kreatywność i styl: są to cechy, które wywodzą się z włoskiej tożsamości Smeg i charakteryzują zaangażowanie firmy w ożywianie przedmiotów codziennego użytku.

Pomijając względy estetyczne, tożsamość Smeg jest wyrazem jego włoskich korzeni oraz prawdziwej pasji dla tego, co robi. Smeg stara się identyfikować i odzwierciedlać typowe cechy włoskiego designu, takie jak odkrywcza elegancja, wyjątkowość i jakość produktów.

Urządzenia Smeg są więc „migawkami” włoskiego stylu, zarówno lodówki retro z lat 50, jak i piekarniki wykonane w całości ze stali. Urządzenia te wyznaczają trendy, a także tworzą pozytywna więź z ich użytkownikiem. Więź, która wykracza daleko poza zwykłe zastosowania praktyczne. W myśl tej filozofii, firma zaangażowała się we współpracę z czołowymi projektantami i architektami oraz programy, które oceniają obecne gusta i trendy rynkowe.

DESING
Styl dla firmy SMEG, to odrębne pojęcie: to sposób w jaki produkt współgra z otoczeniem i pozwala użytkownikowi na jego swobodną aranżację.

Dbałość o szczegóły i rozwiązania stylistyczne urządzeń Smeg pozwalają odzwierciedlić upodobania estetyczne ich nabywców. Urządzenia Smeg znajdują centralne miejsce w samym sercu domu, tam gdzie gromadzą się ludzie. Kuchnia integruje i staje się doskonałym, w pełni wyposażonym tłem dla wyjątkowych i przyjemnych chwil.

Własne studio projektowe Smeg, wykonuje pracochłonne badania nad estetyką i stylem i ma wsparcie międzynarodowej sławy architektów takich jak Guido Canali, Mario Bellini, Marc Newson, Giancarlo Candeago, czy studia Piano Design. Wiedza, w jaki sposób połączyć technologię ze stylem jest kluczem do tworzenia produktów, które stają się prawdziwymi ikonami.

Autoryzowane serwisy Smeg:

Drobny Sprzęt Kuchenny

Telefon +48 22 114 76 12, adres serwis.wola@jurmar.waw.pl

Duże AGD (urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące)

Telefon +48 22 417 3 417, adres serwis@dombianco.com.pl

Serwis SMEG

Serwis Smeg kontakt - numer telefonu i adres

Firma Smeg korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.