Serwis Dyson

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Dyson

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii – sprzętu objętego gwarancją producenta – jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) – ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

James Dyson: „Znasz to uczucie, gdy zawiodłeś się na produkcie codziennego użytku? Myślisz wówczas „sam mógłbym go lepiej zaprojektować”. Jednak ilu z nas podejmuje takie działanie? James Dyson to człowiek, który postanowił rozpocząć pracę nad ulepszeniem urządzeń codziennego użytku i robi to do dzisiejszego dnia. Swoim zaangażowaniem dowiódł, że twórcze myślenie i rygorystyczny proces projektowy prowadzą do powstawania lepszych produktów.”

W 1978 roku James Dyson zauważył, że filtr powietrza w lakierni taczek Ballbarrow stale zapychał się cząstkami farby proszkowej (tak samo, jak worek w odkurzaczu zapycha się kurzem). Zaprojektował więc i zbudował przemysłową wieżę cyklonową, która usuwała cząsteczki farby proszkowej siłami odśrodkowymi 100 000 razy większymi od grawitacji. Czy takie samo rozwiązanie można by zastosować w odkurzaczu? James Dyson przystąpił do pracy. Po pięciu latach i wykonaniu 5 127 prototypów powstał pierwszy na świecie bezworkowy odkurzacz firmy Dyson.

Reakcja opinii publicznej przekonała Jamesa do kontynuowania pracy nad pozostałymi pomysłami i wynalazkami. Powiększający się zespół inżynierów i pracowników naukowych potrzebował większej przestrzeni do pracy. W siedzibie firmy w Cotswords powstały nowe laboratoria badawczo-rozwojowe, które z biegiem czasu zostały ponownie rozbudowane dla nowych członków zespołu Dyson. Więcej pomysłów. Więcej wynalazków.

Ponad 1000 inżynierów i pracowników naukowych firmy Dyson w Wielkiej Brytanii, Singapurze i Malezji tworzy i usprawnia urządzenia Dyson. Reprezentują oni szerokie spektrum dziedzin:

elektrotechnikę, dynamikę płynów, prototypowanie, elektronikę, projektowanie, testowanie, systemy separacji, robotykę, oprogramowanie, materiały, silniki, aerodynamikę, mikrobiologię, mechanikę, akustykę, zgodność z przepisami, elementy konstrukcyjne, turbomaszyny. I wiele innych.

Wszyscy pracownicy działu badawczo-rozwojowego są ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki ich współpracy, produkty Dyson przewyższają skutecznością pozostałe urządzenia i charakteryzują się długą żywotnością.

Inżynierowie rozwiązują problemy naszego świata. Dlatego właśnie James Dyson stara się, by więcej młodych ludzi zgłębiało wiedzę, technologię i inżynierię. Jego fundacja charytatywna wspiera studentów i nauczycieli poprzez przyznawanie stypendiów, organizowanie programów edukacyjnych oraz dostarczanie materiałów dydaktycznych. James Dyson jako założyciel fundacji, apeluje by więcej młodych osób miało możliwość uczenia się na kierunkach technicznych.

Autoryzowane serwisy Dyson:

AGED Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 8
05-800 Pruszków
Polska,

Serwis: +48(22) 244-04-31 (godziny pracy Pon-Pt 8-16)
E-mail: dyson.serwis@aged.com.pl

 

Serwis Dyson kontakt - numer telefonu i adres

Firma Dyson korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.