Serwis Franke

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Franke

Najskuteczniejszą metodą zgłoszenia awarii – sprzętu objętego gwarancją producenta – jest wizyta na oficjalnej stronie producenta danego sprzętu i kontaktu z infolinią lub odszukanie niezbędnych informacji w karcie gwarancyjnej dołączonej do sprzętu. Przedstawiciel danego serwisu (danej marki) – ma obowiązek przyjąć zgłoszenie i zapewnić Państwu odpowiedni serwis w ramach usługi gwarancyjnej.

Koncern Franke zaistniał na polskim rynku w 1993 roku powołując do życia Franke Polska Sp. z o.o. Już 3 lata później uruchomiony został zakład produkcyjny w Sękocinie koło Warszawy. Wytwarza on specjalnie dobrany pod kątem potrzeb polskiego rynku asortyment zlewozmywaków, wykorzystując światowe technologie.

Wysoka jakość produktów sprawia, że od lat Franke jest liderem wśród producentów zlewozmywaków, a od niedawna, z dużym powodzeniem, swoim klientom na rynku polskim dostarcza kompletne systemy kuchenne, skoordynowane pod względem wzorniczym oraz zastosowanego wykończenia.

W 2011 Firma Franke świętuje jubileusz stulecia istnienia. Założony 100 lat temu warsztat rzemieślniczy „Spenglerei Hermann Franke” w Rorschach w Szwajcarii, dzisiaj jest globalną szwajcarską grupą, zrzeszającą 70 firm i zatrudniającą ponad 11.000 pracowników, na całym świecie. Produkty Franke znajdują się w ponad 100 milionach domów oraz w setkach tysięcy obiektów użyteczności publicznej. Trudno znaleźć inną, szwajcarską markę, która tak silnię rozwinęła swój potencjał w ostatnich dekadach, jak Grupa Franke Artemis. Tradycja silnej i konsekwentnej przedsiębiorczości, wykorzystywania rynkowych możliwości i podejmowania śmiałych wyzwań to przepis na sukces marki Franke, dla której zawsze w centrum zainteresowania stoją oczekiwania i potrzeby klientów.

Wyposażenie kuchenne stanowi najbardziej znany, ale nie jedyny fragment bogatego port folio marki. Franke jest jednym z największych na świecie dostawców systemów kuchennych dla gastronomii, a szczególnie restauracji typu fast-food, gdzie wymagana jest ekstremalna odporność na intensywną eksploatację, bezwzględnie wszystkich elementów kuchennego zaplecza. Franke to także globalny lider w produkcji zestawów sanitarnych dla obiektów użyteczności publicznej oraz dostawca opakowań zbiorczych do przewozu i przechowywania piwa i innych napojów. Logo Franke znaleźć także można na profesjonalnych ekspresach do kawy, w które wyposażone są stacje benzynowe czy bary samo-obsługowe.

Autoryzowane serwisy Franke:

Szczecin Maciej Nitecki Tel. kom.: +48 698 730 006 E-mail: hydrotechnika1@tlen.pl

Gdynia Zbigniew Dymowski Tel. kom.: +48 601 66 33 51 E-mail: dymowski.zbigniew@interia.pl

Olsztyn Damian Szumski Tel. kom.: +48 697 999 791 E-mail: salon@lazienki-anda.pl

Poznań Michał Początek Tel. kom.: +48 501 454 591 E-mail: jpoczatek@op.pl

Bydgoszcz Sławomir Szyperski Tel. kom.: +48 505 55 15 53 E-mail: serwis@budicom.pl

Warszawa Robert Mączka Tel. kom.: +48 693 446 123 E-mail: serwis.rotex@gmail.com

Wrocław Wojciech Augustyniak Tel. kom.: +48 603 76 66 50 E-mail: aw.sas@wp.pl

Częstochowa Maciej Wydymus Tel. kom.: +48 502 63 45 71 E-mail: serwis@abi-agd.com

Rzeszów Witold Bąk Tel. kom.: +48 505 199 245 E-mail: bakwitold@gmail.com

Serwis Franke kontakt - numer telefonu i adres

Firma Franke korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.