Serwis Zelmer

Uwaga Pamiętaj, że nie jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Zelmer

Zelmer posiada duży udział w sprzedaży sprzętu AGD na rynkach zagranicznych, eksportując swoje produkty do 27 krajów świata. Firma ta to wiodący polski producent drobnego sprzętu AGD, m.in. odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, robotów kuchennych, sokowirówek, czajników oraz krajalnic. W asortymencie znajdują się również kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, żelazka, wagi i urządzenia do stylizacji włosów. Producent AGD jest w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności, a swoją markę buduje już od przeszło 60 lat.

Zelmer jest jedną z najstarszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich marek. Niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design to atuty, którymi Zelmer skutecznie zdobywa rynek małego AGD nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowej i Wschodniej.

Niezawodność firmy jest rokrocznie honorowana wieloma wyróżnieniami i nagrodami w zakresie jakości, takimi jak Dobry Produkt Wybór Konsumentów, Laur Konsumenta czy Odkrycie Roku. Zelmer otrzymuje również liczne nagrody za design produktów, m.in. Top Design Award czy Dobry Wzór. Dziś marka Zelmer jest rynkowym liderem drobnego sprzętu AGD w Polsce, posiada także istotny udział w sprzedaży na rynkach światowych, oferując odkurzacze, żelazka i urządzenia AGD najwyższej jakości. Produkty Zelmer mają wiele funkcjonalnych patentów i rozwiązań, które konsumenci doceniają od lat.

Wszystkie te nagrody są dowodem na to, że marka Zelmer jest ceniona przez konsumentów i darzona przez nich zaufaniem. Jakość i design to nie wszystko – Zelmer dba również o środowisko naturalne, wprowadzając na rynek produkty linii Eco, np. czajnik Hot Cup czy urządzenie tak innowacyjne jak wyciskarka soku JuiceMaker.

Autoryzowane serwisy Zelmer:

Autoryzowany serwis Zelmer, nr tel. 22 824 44 93, adres e-mail serwis@zelmer.pl

Serwis Zelmer

Serwis Zelmer kontakt - numer telefonu i adres

Firma Zelmer korzysta z sieci autoryzowanych serwisów, których listę znajdziesz w poprzednim akapicie.