Serwis BaByliss

BaByliss Polska – wiodący producent i dystrybutor urządzeń do stylizacji włosów i zarostu. W bogatym portfolio firmy najważniejsze miejsce zajmują profesjonalne suszarki AC, lokówki i prostownice. A w ofercie dla Panów (linia BaByliss for MEN) – trymery do trzydniowego zarostu oraz maszynki do strzyżenia.

„Doskonałość osiąga się nie wtedy, kiedy nie można już nic dodać, ale wtedy, kiedy nie można nic ująć” – powiedział Antoine de Saint-Exupéry. Słowa te trafnie oddają filozofię Babyliss. Profesjonalizm, kreatywność, innowacyjność oraz dbałość o precyzję to podstawa działalności firmy od ponad 50 lat. Marka BaByliss powstała w 1960 roku w Paryżu. Jej twórcami byli dwaj wizjonerzy: Rene Lelièvre, znany z innowacyjności paryski stylista, twórca pierwszych lokówek oraz Jean-Pierre Feldbluma, który podjął wysiłek wprowadzenia innowacji Leviever’a na rynek przy pomocy sieci profesjonalnych salonów.

Historia marki BaByliss
Od powstania firmy w 1961 roku, BaByliss Paris udowodnił, że jest prawdziwym liderem rynku pielęgnacji i stylizacji włosów. Od tego czasu trwa nieprzerwane pasmo sukcesów Babyliss w sektorze pielęgnacji włosów, a wiele flagowych produktów z rodziny suszarek, prostownic i loko-suszarek wyznacza trendy w stylizacji fryzur. Kompetencję i profesjonalizm marki BaByliss potwierdza szereg pestiżowych nagród oraz wyróżnień przyznanych przez branżowe media oraz konsumentów.

Połączenie Conair z USA i BaByliss Paris w Europie w 1995 r: Narodziny wielkiej, międzynarodowej korporacji, specjalizującej się w produktach rynku małego AGD.

Produkty powszechnie obecne – Conair / BaByliss Paris: 95% amerykańskich gospodarstw domowych posiada przynajmniej jeden produkt CONAIR, a w Europie, np. we Francji, szacujemy, iż 80% gospodarstw domowych ma co najmniej jeden produkt BaByliss Paris lub BaByliss for Men.

Dziś BaByliss to symbol najwyższej jakości i uznanie wśród profesjonalnych stylistów oraz indywidualnych konsumentów. Profesjonalne dziedzictwo jest nadal podstawą wizerunku marki BaByliss i źródłem jej międzynarodowej popularności.

Autoryzowane serwisy BaByliss:

BABYLISS POLSKA SP. Z O.O. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 01-015 Warszawa bok@babyliss.com + 48 22 631 02 23

Potrzebujesz fachowca?

Zadzwoń lub zamów!

Umówisz wizytę w kilka chwil
Bezpłatny dojazd Tanio
8:00-18:00 w dni robocze
Usługę wykona nasz pracownik lub zewnętrzny partner. Umówienie wizyty oznacza akceptację regulaminu. Bezpłatny dojazd obowiązuje w razie realizacji usługi.