Wieszanie tablic i obrazów Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wieszanie tablic i obrazów? Wybierz termin on-line
złota rączka

Wieszanie tablic i obrazów (Piaseczno, województwo Mazowieckie) to błyskawiczne naprawy z możliwością rezerwacji terminu na stronie. Złota rączka gwarantuje ekspresowy serwis i naprawy 7 dni w tygodniu, (także sobota i niedziela oraz w trakcie świąt). Złota rączka posiada zwykle dojazd w cenie usługi, a okolice obsługujemy za drobną dopłatą. Wszyscy nasi fachowcy posiadają szereg uprawnień i bogate kwalifikacje. Udzielamy gwarancji na usługę. Diagnozę stawiamy od razu na miejscu w Twoim lokalu. Rozliczenie możliwe jest kartą i gotówką, a dla firm (z akceptacją przed wizytą) - również przelewem.

Wieszanie tablic i obrazów - cena usługi

Wieszanie tablic i obrazów posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Wieszanie tablic i obrazów zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.03.2024 12:03 • Piotr z: Piaseczno • Złota rączka
w okolicy okapu najprawdopdoobniej coś wpadło z zewnątrz i się zablokowało - trzeba zdemontować okap i to wyjąć. okap sam w sobie działa i nie potrzebuje żadnego serwisu. okap zabudowany w szafce.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.06.2023 12:06 • Katarzyna z: Piaseczno • Złota rączka
Zdjęcie szafki w łazience w celu fostania się do eodomierzy
🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.04.2022 06:04 • Sylwia z: Piaseczno • Złota rączka
Zamocowanie hamaka-fotela do sufitu. Zawieszenie dwóch obrazów na ściany. Posiadam własna drabinę, jak również kołki. Przybliżona wysokość mieszkania to około 2,7m (typowe mieszkanie w wieżowcu z wielkiej płyty).

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Piaseczno praca