Podłączanie płyt indukcyjnych Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Podłączanie płyt indukcyjnych? Wybierz termin on-line
podłączanie płyt indukcyjnych

Chciałbyś w końcu znaleźć sprawdzonego elektryka z Piaseczna, który za odpowiednią cenę wspomógłby Cię w montażu nowej płyty indukcyjnej? Nie musisz więcej szukać. Nasz zespół fachowców z Twojego miasta w ekspresowym tempie wymieni stara kuchenkę gazową na nowoczesną kuchenkę indukcyjną. Zajmujemy się zabezpieczaniem nowych obwodów przeciw przepięciom oraz podłączamy urządzenie zarówno do gniazdek 3-fazowych, jak 1-fazowych. Zapraszamy do kontaktu.

Podłączanie płyt indukcyjnych - cena usługi

Podłączanie płyt indukcyjnych posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Podłączanie płyt indukcyjnych zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.03.2024 10:03 • Barbara z: Piaseczno • Naprawa płyt grzewczych
Płyta indukcyjna teka ir 9400. Płyta zawiesza się przy odpaleniu sąsiednich pol grzewczych. Wentylator szaleje i w szufladzie pod płytą czuć zapach spalenizny.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Elektryk Piaseczno praca