Montaż i wymiana lamp Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Montaż i wymiana lamp? Wybierz termin on-line
montaż i wymiana lamp

Boisz się o stan swojej instalacji elektrycznej po samodzielnym montażu lampy w Piasecznie? Planujesz wyprowadzkę i chciałbyś wziąć ze sobą swój ulubiony żyrandol, ale nie wiesz, jak odłączyć go od instalacji? Takimi zadaniami zajmują się fachowi elektrycy, również Ci, których zatrudniamy. Zadzwoń do najlepszych profesjonalistów z Piaseczna i jeszcze tego wieczoru ciesz się nowym światłem. Oferujemy pomoc przy ustalaniu odpowiedniej wysokości lampy oraz spełniamy wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa.

Montaż i wymiana lamp - cena usługi

Montaż i wymiana lamp posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Montaż i wymiana lamp zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.02.2024 07:02 • Dominik z: Piaseczno • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Demontaż starej lampy i montaż nowej. Nie posiadamy drabiny, standardowa wysokość mieszkania
🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.10.2023 13:10 • Maciej z: Piaseczno • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Montaż oświetlenia sufitowego w sypialni i przedpokoju. Montaż lustra z oświetleniem w łazience.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.06.2023 10:06 • Daniel z: Piaseczno • Elektryk (Awarie elektryczne)
Gniazdko w kuchni przestało działać. Jednego dnia przestało dostarczać prąd, w tamtym momencie nie było problemów z elektrycznością w innych gniazdkach i pomieszczeniach, korki nie wysiadły, jedynie to jedno miejsce przestało funkcjonować.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 01.08.2022 07:08 • Maria z: Piaseczno • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Zamontowanie gniazdka obok "puszki" z korkami w przedpokoju. Wymiana włącznika światła. Włącznik mam już kupiony, własny.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.10.2021 15:10 • Magdalena z: Piaseczno • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Przywieszenie dwóch lamp, bez demontażu starych. Ewentualnie „zabawa” z kablami od lamp które zostały ucięte(kable od lamp nie w suficie). Jest drabina wiertarki i wszystko potrzebne do montażu.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Elektryk Piaseczno praca