Naprawa piekarników Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

Twój piekarnik Candy nie grzeje? Interesuje Cię pogwarancyjna naprawa piekarników Candy lub innego producenta? Jesteś w dobrym miejscu! Zapewniamy szybki serwis piekarników z dojazdem pod wskazany adres. Od wielu lat specjalizujemy się w serwisowaniu sprzętu AGD, co owocuje trafnymi diagnozami i owocnymi naprawami. Nie wierzysz w te słowa oraz opinie naszych klientów? Przekonaj się o tym osobiście, rezerwując wizytę telefonicznie, drogą mailową lub poprzez formularz online.

Naprawa piekarników - cena usługi

Naprawa piekarników posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Naprawa piekarników zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.11.2023 17:11 • Hanna z: Piaseczno • Naprawa piekarników
W piekarniku siemens nie działa wyświetlacz
🗹 Wykonano
Data naprawy: 11.10.2022 14:10 • Agnieszka z: Piaseczno • Naprawa piekarników
Wymiana szyby zewnętrznej piekarnika
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.11.2021 15:11 • Hanna z: Piaseczno • Naprawa piekarników
Wymiana grzalki w kuchence amica

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Piaseczno praca