Naprawa płyt Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa płyt? Wybierz termin on-line
naprawa płyt

Twoja płyta ceramiczna Amica nie chce się włączyć? Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez sprawnie działającego sprzętu AGD. Jeśli szukasz dobrego serwisanta, który naprawi urządzenie jeszcze dziś, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy serwis płyt ceramicznych i indukcyjnych. Posiadamy przy sobie wiele części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokonać większości napraw płyt grzewczych od ręki. Jesteś zainteresowany umówieniem wizyty? Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz, wybierając datę i podając dokładny adres oraz opisując krótko zaistniałą awarię.

Naprawa płyt - cena usługi

Naprawa płyt posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Naprawa płyt zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.06.2023 10:06 • firma z: Piaseczno • Naprawa płyt grzewczych
indukcja się nie odpala

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Piaseczno praca