Wymiana rozdzielni Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana rozdzielni? Wybierz termin on-line
wymiana rozdzielni

Wymiana rozdzielnicy elektrycznej na terenie Piaseczna to już nie tak duży problem jak niegdyś. Nasz sprawdzony zespół elektryków z uprawnieniami w błyskawiczny i tani sposób pomoże Ci w przebudowie rozdzielni oraz całkowitym remoncie Twojej domowej instalacji elektrycznej. Rozdzielnica to urządzenie, które łączy wszelkie działające w mieszkaniu obwodu, dlatego warto na niej nie oszczędzać. Świadczymy również fachowe porady dotyczące użytkowania sprzętu elektrycznego. Zapraszamy do kontaktu.

Wymiana rozdzielni - cena usługi

Wymiana rozdzielni posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Wymiana rozdzielni zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 19.04.2024 17:04 • Olga z: Piaseczno • Elektryk (Awarie elektryczne)
Naprawa ledow podszafkowych i lampy
🗹 Wykonano
Data naprawy: 19.12.2023 13:12 • Bogusław z: Piaseczno • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
sprawdzenie instaslacji czemu gaśnie światło i wymiana żyrandola, bo nie świeci. żyrandol na miejscu, drabiny nie ma
🗹 Wykonano
Data naprawy: 31.08.2023 08:08 • Patryk z: Piaseczno • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Serwis gniazdka - nie działa.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.11.2022 16:11 • firma z: Piaseczno • Elektryk (Awarie elektryczne)
Przepięcie w obwodzie przy podłączaniu komputera
🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.02.2022 10:02 • Andriy z: Piaseczno • Elektryk (Awarie elektryczne)
Piekarnik po włączeniu działa przez chwilę, po czym wyłącza się zabezpieczenie różnicowo-prądowe instalacji. Po chwili, prawdopodobnie w momencie, kiedy osiągnięta zostanie żądana temperatura (ustawiona regulatorem) "wyrzuca" wspomniany wcześniej bezpiecznik różnicowo-prądowy. Zabezpieczenia nie da się włączyć dopóki piekarnik jest włączony i rozgrzany. Kiedy się wychłodzi można go, włączyć ale sytuacja się powtarza.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 15.06.2021 16:06 • Barbara z: Piaseczno • Elektryk (Awarie elektryczne)
Po montazu listew przypodlogowych przestaly dzialac kontakty. Na pewno nie dzialaja w lazience, oraz w kuchni do ktorych jest podlaczony - piekarnik, mikrofala etc.. W pozostalych pomieszczeniach nie wiadomo. Zyrandole we wszystkich pokojach działają. Jeden ostatni bezpiecznik nie chce ,,wejsc,, na swoje miejsce. Jest rowniez do zamontowania jeden kontakt i włącznik swiatla.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Elektryk Piaseczno praca