Naprawa suszarek do ubrań Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Twoja suszarka Bosch nie suszy ubrań? Wyczyszczenie filtra kłaczków lub przestawienie urządzenia okazało się bezskuteczne? Być może problemem jest zerwany pasek bębna lub uszkodzony element grzewczy. Interesuje Cię profesjonalny serwis suszarek do prania? Skorzystaj z naszej usługi. Naprawa suszarek bębnowych z serwisantami Technikan przebiega niezwykle sprawnie. Jest to zasługa ogromnej wiedzy naszych fachowców oraz części zamiennych, które posiadają przy sobie przy każdej wizycie. Naprawiamy urządzenia wszystkich producentów i oferujemy dojazd do klientów.

Naprawa suszarek do ubrań - cena usługi

Naprawa suszarek do ubrań posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Naprawa suszarek do ubrań zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.11.2022 18:11 • Rafał z: Piaseczno • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Pralko-suszarka nie suszy. Nie odprowadza wody.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Piaseczno praca