Tapetowanie Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Tapetowanie? Wybierz termin on-line
tapetowanie

Kładzenie tapet to z pewnością zadanie dla osób dokładnych i cierpliwych. Jeśli brakuje Ci tych cech lub zwyczajnie nie dysponujesz czasem wolnym, skorzystaj z naszej usługi tapetowanie. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie ścian do dalszych prac, usuwając resztki starej tapety lub uzupełniając ubytki w ścianie. Wybierzemy dobry klej i zadbamy o dokładne położenie wybranej przez Ciebie tapety. Zaufały nam już setki klientów, dlatego nie czekaj i już teraz zarezerwuj dogodny termin wizyty złotej rączki.

Tapetowanie - cena usługi

Tapetowanie posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Tapetowanie zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 18.12.2023 15:12 • Piotr z: Piaseczno • Złota rączka
Regulacja drzwiczek w komodzie (zachodzą na siebie).
🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.11.2022 15:11 • Jolanta z: Piaseczno • Złota rączka
Przykręcenie półek do ściany, zaklejenie dziór po nieudanych próbach
🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.12.2021 17:12 • Anna z: Piaseczno • Złota rączka
Cieknąca spłuczka w toalecie

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Piaseczno praca