Kładzenie płytek Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Kładzenie płytek? Wybierz termin on-line
kładzenie płytek

Chcesz zlecić układanie glazury sprawdzonemu fachowcowi, jednak żaden znany Ci glazurnik nie ma wolnych terminów. Jest na to rada! Skorzystaj z naszej oferty kładzenie płytek, a my zaproponujemy Ci szybki termin realizacji. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy dokładnie przygotują podłoże i ułożą wybraną przez Ciebie glazurę czy terakotę z największą starannością. Wysoka jakość idzie u nas w parze z korzystną cenę, a za wykonaną usługę możesz zapłacić wygodnie kartą.

Kładzenie płytek - cena usługi

Kładzenie płytek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Kładzenie płytek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.11.2023 09:11 • Wieslaw z: Piaseczno • Złota rączka
Montaż uszczelki drzwi prysznicowych.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.09.2022 16:09 • Marina z: Piaseczno • Złota rączka
1. Przykręcić uchwyty do szafy. 2. Montaż jednej szafki nocnej . 3. Przymocować toaletkę (wyglada hak szuflada ) do ściany .
🗹 Wykonano
Data naprawy: 15.09.2021 13:09 • Angelika z: Piaseczno • Złota rączka
Złożenie konsoli- małej komody stojacej (mały mebel prosta sprawa), trzeba wykręcić szuflady żeby dostać się i wkręcić gwoździe, zawieszenie lustra.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Złota rączka Piaseczno praca