Naprawa kuchenek Piaseczno

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa kuchenek? Wybierz termin on-line
naprawa kuchenek

W kuchence Amica nie działa palnik? Interesuje Cię szybka naprawa kuchenek gazowych i elektrycznych? Jesteś w odpowiednim miejscu. Nasi serwisanci AGD to osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem, dlatego żadna usterka nie umknie ich wnikliwym oczom. Ponadto możesz liczyć na naprawę w ciągu jednej wizyty, ponieważ posiadamy przy sobie wiele części zamiennych. Wizytę naszego fachowca umówisz wygodnie, bez konieczności dzwonienia. Wystarczy, że wypełnisz formularz online dostępny na naszej stronie.

Naprawa kuchenek - cena usługi

Naprawa kuchenek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Piaseczno, czy jest to inna miejscowość województwa Mazowieckie). Naprawa kuchenek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Piaseczna oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.04.2022 09:04 • Jacek z: Piaseczno • Kuchenki gazowe i usługi gazowe
Chodzi o starą płytę gazową SMEG i kuchenkę gazową Ariston. W obu urządzeniach nie można użyć elektrycznej zapalarki. Bezpieczniki w mieszkaniu są w porządku.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Piaseczna w województwie Mazowieckie. Zobacz: Serwis AGD Piaseczno praca