Wieszanie tablic i obrazów Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wieszanie tablic i obrazów? Wybierz termin on-line
złota rączka

Wieszanie tablic i obrazów (Bielany wrocławskie, województwo Dolnośląskie) to błyskawiczne naprawy z możliwością rezerwacji terminu na stronie. Złota rączka gwarantuje ekspresowy serwis i naprawy 7 dni w tygodniu, (także sobota i niedziela oraz w trakcie świąt). Złota rączka posiada zwykle dojazd w cenie usługi, a okolice obsługujemy za drobną dopłatą. Wszyscy nasi fachowcy posiadają szereg uprawnień i bogate kwalifikacje. Udzielamy gwarancji na usługę. Diagnozę stawiamy od razu na miejscu w Twoim lokalu. Rozliczenie możliwe jest kartą i gotówką, a dla firm (z akceptacją przed wizytą) - również przelewem.

Wieszanie tablic i obrazów - cena usługi

Wieszanie tablic i obrazów posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Wieszanie tablic i obrazów zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.04.2024 11:04 • firma z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Potrzebujemy wkrętarką przykręcić tablicę do ściany. Nie mamy wkrętarki, ani wkrętów.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.06.2023 08:06 • Katarzyna z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Kabina prysznicowa przecieka, najpewniej przez niewłaściwe przymocowanie do ściany.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.05.2022 11:05 • firma z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Naprawa sufitu podwieszanego OWA. PORAWA MOCOWANIA PROFILA PRZYSCIENNEGO

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Bielany wrocławskie praca