Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników? Wybierz termin on-line
wymiana gniazdek

Mieszkańcy Bielan Wrocławskich często są w posiadaniu przestarzałych gniazdek typu C, które, według aktualnych wytycznych, nie powinny być już montowane. Jeśli gniazdko w Twoim domu lub mieszkaniu przestało działać i martwisz się o stan Twojej instalacji elektrycznej – zadzwoń po nas. Dojedziemy na umówione miejsce jeszcze tego samego dnia i skutecznie pozbędziemy się wszelkich awarii gniazdek lub wyłączników w Twoim mieszkaniu.

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników - cena usługi

Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Montaż i wymiana gniazdek i wyłączników zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Najszybszy montaż gniazdek w całych Bielanach Wrocławskich, SERIO!Wiesław

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.02.2024 18:02 • Krzysztof z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
przeniesienie kinkietów, montaż ściemniacza, naprawa oświetlenia (nie wymaga drabiny), naprawa (serwis) skrzynki bezpieczników
🗹 Wykonano
Data naprawy: 26.10.2023 08:10 • Andrzej z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
nie ma prądu w kontaktach
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.06.2023 09:06 • Wojciech z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Montaż światła w łazience pod sufitem.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.08.2022 08:08 • Ksenia z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
W mieszkaniu w różnych pokojach przestały doprowadzać prąd gniazdka (niejednocześnie, w ciągu roku). W jednym pokoju przestała działać lampa (zmieniliśmy żarówkę, ale nie działa).
🗹 Wykonano
Data naprawy: 22.10.2021 15:10 • Elżbieta z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Podłączanie płyt i innych urządzeń (SEP))
Podłączenie płyty indukcyjnej, prośba o wystawienie faktury

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Bielany wrocławskie praca