Naprawa piekarników Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

Piekarnik Lagan z Ikea nie działa? Naprawimy ten oraz wiele innych piekarników różnych producentów. Od przeszło dekady serwisujemy sprzęt AGD z dbałością o najwyższą jakość. To wszystko sprawia, że marka Technikan jest rozpoznawana na polskim rynku i cieszy się dobrymi opiniami. Do tej pory obsłużyliśmy ponad 80 tysięcy klientów i te liczby stale rosną. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym serwisie, skorzystaj z naszej oferty naprawa piekarników elektrycznych, a na pewno się nie zawiedziesz.

Naprawa piekarników - cena usługi

Naprawa piekarników posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Naprawa piekarników zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 14.02.2024 16:02 • Bartosz z: Bielany wrocławskie • Naprawa piekarników
Piekarnik przestał grzać oraz lampka wewnętrzna przestała świecić. Wymieniałem żarówkę i niestety nie pomogło.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.06.2023 07:06 • Maciej z: Bielany wrocławskie • Naprawa piekarników
Kuchenka elektryczna w zabudowie AMICA EHK2.834YKDRL - nie osiąga temperatury docelowej, wydaje się, że gorzej grzeje od dołu. Ciasto z góry jest przyrumienione, a z dołu nieupieczone. Albo grzałka albo układ regulacji najwyraźniej szwankuje.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.04.2022 14:04 • firma z: Bielany wrocławskie • Naprawa piekarników
KUCHENKA ELEKTRYCZNA z płyta ceramiczną , MARKA AMICA, PO GWA, TERMO OBIEG NIE GRZEJE
🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.04.2021 09:04 • Maria z: Bielany wrocławskie • Naprawa piekarników
Amica -nie grzeje

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis AGD Bielany wrocławskie praca