Naprawa suszarek do ubrań Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Twoja suszarka do ubrań Bosch nie dosusza prania? Powodem takiej usterki może być między innymi awaria grzałki. Jeśli zależy Ci na szybkiej naprawie urządzenia, skorzystaj z naszej usługi. Oferowana przez nas naprawa suszarek bębnowych to usługa, która zadowoli każdego klienta. Zapewniamy szybkie terminy wizyt oraz wsparcie najlepszych fachowców. W ramach usługi otrzymujesz także dojazd pod wskazany adres. Przeprowadzamy serwis suszarek Electrolux, Samsung, Siemens oraz wielu innych producentów.

Naprawa suszarek do ubrań - cena usługi

Naprawa suszarek do ubrań posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Naprawa suszarek do ubrań zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.09.2023 13:09 • Karolina z: Bielany wrocławskie • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Pralkosuszarka Samsung podczas suszenia wyłącza się po 15 min. Nie nagrzewa się. Termostat, ten z włącznikiem, został wymieniony na nowy, ale Pralkosuszarka nadal nie nagrzewa się.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis AGD Bielany wrocławskie praca