Montaż i wymiana lamp Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Montaż i wymiana lamp? Wybierz termin on-line
montaż i wymiana lamp

Zanosisz się z myślą wymiany lampy w Twoim mieszkaniu w Bielanach Wrocławskich? Wszelkie prace techniczne pozostaw zawodowcom. Oferujemy profesjonalny i rzetelny montaż lamp, żyrandoli oraz świetlówek. Korzystając z naszych usług posiadasz stuprocentową pewność zachowania norm bezpieczeństwa oraz wykonania zlecenia, które w całości odpowiada Twoim potrzebom? Montujemy zarówno nowe lampy, jak i wspieramy w przebudowie instalacji elektrycznych na terenie całych Bielan.

Montaż i wymiana lamp - cena usługi

Montaż i wymiana lamp posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Montaż i wymiana lamp zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szybka i fachowa pomoc, na pewno w razie kolejnej potrzeby również skierujemy się prosto do usterka.pl! Bardzo polecam :)Iga

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 31.01.2024 13:01 • Maja z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Pozostałe (na zapytanie, bez terminów))
Założenie licznika na działce ROD. Licznik został zdemontowany na zimę - montaż domku w środę. Muszę podłączyć ponownie licznik.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.10.2023 12:10 • Magdalena z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Strzeliła lampa sufitowa w pokoju, przepaliła się żarówka, stopiła kostka i kable Wywaliło korki. Kable zostały odcięte w razie ewentualnego ponownego spięcia. Mam drabinę.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.05.2023 12:05 • firma z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Awarie elektryczne)
Wymiana 2 punktów świetlnych na LED
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.06.2022 13:06 • Igor z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Awarie elektryczne)
Wymiana uszkodzonego wyłącznika RCD
🗹 Wykonano
Data naprawy: 11.09.2021 08:09 • Katarzyna z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Podłączanie płyt i innych urządzeń (SEP))
Podłączenie płyty indukcyjnej. Nowa płyta już na miejscu

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Bielany wrocławskie praca