Tapetowanie Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Tapetowanie? Wybierz termin on-line
tapetowanie

Klejenie tapety papierowej wymaga wprawy i dużych pokładów cierpliwości. Ten rodzaj tapety jest dość cienki, dlatego łatwo się marszczy i nietrudno o jej uszkodzenie w trakcie klejenia. Kładzenie tapety papierowej powinien przeprowadzać bez wątpienia doświadczony tapeciarz. Jeśli wybierzesz wsparcie naszych fachowców, możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie tapeta papierowa zostanie położona nienagannie. Umów wizytę już teraz.

Tapetowanie - cena usługi

Tapetowanie posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Tapetowanie zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.12.2023 14:12 • Margarita z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
suszarka wisząca odczepiła sie od ściany
🗹 Wykonano
Data naprawy: 26.10.2022 13:10 • Anna z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Trzeba wyregulować zawiasy i system blokady drzwi szafki
🗹 Wykonano
Data naprawy: 23.11.2021 09:11 • Wojciech z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
1. Regulacja zawiasów drzwi od WC i dokręcenie poluzowanej klamki. 2. Wywiercenie dwóch otworów w ścianie nośnej i montaż haczyków (śrub) do zawieszenia obrazu.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Bielany wrocławskie praca