Składanie mebli Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Składanie mebli? Wybierz termin on-line
składanie mebli

Masz mało czasu wolnego, a właśnie kupiłeś gotowe meble z Leroy Merlin? Zależy Ci na tym, żeby nowy mebel został złożony porządnie i nie rozpadł się po kilku miesiącach? Skorzystaj zatem z naszej usługi składanie mebli. Oferujemy pomoc ze strony najlepszych fachowców na rynku. Od wielu lat zajmują się montażem mebli, dlatego poradzą sobie z każdą instrukcją. Ponadto możesz liczyć na szybki termin wizyty oraz dojazd pod wskazany adres. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się najwyższą jakością usług!

Składanie mebli - cena usługi

Składanie mebli posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Składanie mebli zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 11.10.2023 08:10 • Anna z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Zlozenie regalu
🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.09.2022 11:09 • Anna z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Skręcenie szafki do butów i kompletu mebli balkonowych
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.08.2021 16:08 • Anna z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Wyjęcie ze ściany 4 ukręconych śrub rozporowych Montaż /wymiana/ lampy. Wysokość pomieszczenia 2,47 m (nowe budownictwo). Proszę przynieść drabinę.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Bielany wrocławskie praca