Regulacja drzwi i okien Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Regulacja drzwi i okien? Wybierz termin on-line
regulacja drzwi i okien

Dobrze wyregulowane drzwi chronią przed nadmierną utratą ciepła oraz zwiększają bezpieczeństwo domowników. Jeśli chcesz zadbać o prawidłowe wyregulowanie drzwi, nie czekaj i już teraz skorzystaj z naszej usługi regulacja drzwi i okien. Nasz pan złota rączka odwiedzi Cię w wybranym przez Ciebie terminie i wykona swoją pracę z największą dbałością. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szybkie terminy realizacji.

Regulacja drzwi i okien - cena usługi

Regulacja drzwi i okien posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Regulacja drzwi i okien zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.01.2024 08:01 • Stella z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
zdemontowanie starej suszarki sufitowej i montaż nowej
🗹 Wykonano
Data naprawy: 23.11.2022 13:11 • firma z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Dzień dobry, proszę o przeniesienie szafy, stolika, 2 krzeseł i przegrody z jednego piętra na inne (w obrębie jednego budynku).
🗹 Wykonano
Data naprawy: 25.01.2022 12:01 • Dariusz z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Problem z kaloryferem

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Bielany wrocławskie praca