Kładzenie płytek Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Kładzenie płytek? Wybierz termin on-line
kładzenie płytek

Chcesz zlecić układanie płytek na podłodze dobremu specjaliście? Bezskutecznie poszukujesz płytkarza z szybkimi terminami? Skorzystaj zatem z naszej usługi kładzenie płytek, a z pewnością nie pożałujesz. Nieważne, czy chcesz ułożyć, gres, terakotę, glazurę czy klinkier, bez trudu przygotujemy odpowiednio powierzchnię i ułożymy wybrany przez Ciebie wzór. Dysponujemy szybkimi terminami wizyt, dlatego nie zwlekaj i już teraz zarezerwuj jednego z naszych fachowców.

Kładzenie płytek - cena usługi

Kładzenie płytek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Kładzenie płytek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.11.2023 13:11 • Agata z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Dzień dobry. Byłabym zainteresowana przeniesieniem włącznika światła plus przygotowaniem miejsca na przyszłą kuchnie czyli dodaniem 2 gniazdek do podłączenia piekarnika, lodówki i kuchenki oraz na tym etapie ustaleniem czy będzie możliwość przeniesienia tam przyłączy do zlewu. To będzie tak naprawdę pierwsza wizyta, bo kolejna będzie na pewno po zaprojektowaniu kuchni. Teraz muszę ustalić w jakim kierunku może iść projekt.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 22.09.2022 13:09 • Teresa z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Piwieszenie 2 polek waskich z ikei
🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.09.2021 15:09 • Hermann z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Przymocowanie -przykrecenie kilku Elementow na Dom wolnostojacy (musi byc drabina)

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Bielany wrocławskie praca