Drobne naprawy Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Drobne naprawy? Wybierz termin on-line
drobne naprawy

Drobne naprawy (Bielany wrocławskie, województwo Dolnośląskie) to błyskawiczne naprawy z możliwością rezerwacji terminu na stronie. Złota rączka gwarantuje ekspresowy serwis i naprawy 7 dni w tygodniu, (także sobota i niedziela oraz w trakcie świąt). Złota rączka posiada zwykle dojazd w cenie usługi, a okolice obsługujemy za drobną dopłatą. Wszyscy nasi fachowcy posiadają szereg uprawnień i bogate kwalifikacje. Udzielamy gwarancji na usługę. Diagnozę stawiamy od razu na miejscu w Twoim lokalu. Rozliczenie możliwe jest kartą i gotówką, a dla firm (z akceptacją przed wizytą) - również przelewem.

Drobne naprawy - cena usługi

Drobne naprawy posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Drobne naprawy zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.03.2024 16:03 • Hanna z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Zamontowanie cargo przy szafce.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 17.05.2023 08:05 • Ewa z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Wymiana uszczelek, odetkanie syfonu pod umywalką, wymiana baterii prysznicowej, wymiana deski sedesowej. Nie mam ani czesci, ani narzedzi.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 17.03.2022 10:03 • firma z: Bielany wrocławskie • Złota rączka
Montaż przycisków Geberit i desek WC

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Bielany wrocławskie praca