Wymiana zamków i wkładek Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana zamków i wkładek? Wybierz termin on-line
wymiana zamków i wkładek

Masz problem z wejściem do własnego mieszkania? Zamek w drzwiach wejściowych się zacina lub w ogóle nie otwiera? A może zgubiłeś ostatnio jeden z kluczy do domu, ale nie chcesz ryzykować potencjalnym włamaniem? Wiemy, że okazja czyni złodzieja, dlatego i my zalecamy wymianę zamków i wkładek. Nasi ślusarze zagwarantują Ci pełne bezpieczeństwo Twojego miejsca zamieszkania, dbając o to, aby żaden działający już mechanizm nie został uszkodzony. Zapraszamy do kontaktu!

Wymiana zamków i wkładek - cena usługi

Wymiana zamków i wkładek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Ślusarz ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Wymiana zamków i wkładek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.08.2023 09:08 • Aleksandra z: Bielany wrocławskie • Usługi ślusarskie (Serwis wkładek, zamków i klamek)
Wymiana wkładek w zamku (potrzebny nowy komplet kluczy po zakończonym wynajmie)
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.06.2021 14:06 • firma z: Bielany wrocławskie • Usługi ślusarskie
Wymiana zawiasu w szafce od sejfu.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Ślusarz Bielany wrocławskie praca