Wymiana i montaż kabin prysznicowych Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana i montaż kabin prysznicowych? Wybierz termin on-line
wymiana i montaż kabin prysznicowych

Myślisz o samodzielnym montażu kabiny prysznicowej w Twojej łazience? Nie jest to łatwe zadanie dla osoby bez umiejętności, zwłaszcza jeśli ściany w twoim mieszkaniu są nierówne. Zdecydowanie zalecamy, aby montażem zajął się profesjonalista. Skorzystaj z naszej usługi wymiana i montaż kabin prysznicowych w Bielanach Wrocławskich. Szukasz hydraulika na już, ponieważ kupiłeś nową kabinę i nie masz miejsca na jej przechowanie? Być może uda się nam odwiedzić Ciebie jeszcze dziś.

Wymiana i montaż kabin prysznicowych - cena usługi

Wymiana i montaż kabin prysznicowych posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Hydraulik ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Wymiana i montaż kabin prysznicowych zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.09.2022 12:09 • Joanna z: Bielany wrocławskie • Hydraulik (Serwis/montaż kranów (baterii wodnych))
dzień dobry, do zrobienia byłyby 3 rzeczy: - wymiana baterii prysznicowej na nową (już kupiłam) - wymiana baterii w umywalce w łazience (już kupiłam) + naprawa przeciekającego zaworu który doprowadza wodę do baterii -
🗹 Wykonano
Data naprawy: 10.05.2022 09:05 • Katarzyna z: Bielany wrocławskie • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
Wymiana kolanka- proszę oby przyszedł hydraulik. Montaż toalety.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 18.11.2021 15:11 • firma z: Bielany wrocławskie • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
Pod zlewem z kolanka cieknie woda
🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.06.2021 13:06 • Hanna z: Bielany wrocławskie • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
Nie blokuje się zawór doprowadzający wodę w spłuczce kompakt Koło. Po napełnieniu spłuczki woda (nadmiar) cały czas leci do toalety silnym strumieniem.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Hydraulik Bielany wrocławskie praca