Pogotowie hydrauliczne Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Pogotowie hydrauliczne? Wybierz termin on-line
pogotowie hydrauliczne

Mieszkając w Bielanach Wrocławskich, masz często problem z umówieniem wizyty hydraulika? Właśnie teraz pękła Twoja rura w instalacji hydraulicznej? Liczy się każda chwila, dlatego nie czekaj i już teraz zarezerwuj wizytę za pośrednictwem naszej stornie. Dojedziemy do Ciebie możliwie jak najszybciej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu, również w dni świąteczne. Ponadto możesz liczyć na dojazd na terenie Bielan.

Pogotowie hydrauliczne - cena usługi

Pogotowie hydrauliczne posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Hydraulik ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Pogotowie hydrauliczne zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 15.11.2022 11:11 • Sylwia z: Bielany wrocławskie • Hydraulik (Serwis/montaż kranów (baterii wodnych))
Cieknie kran nad umywalką w łazience. Nawet po zakręceniu wody kran kropelkuje. Bateria naściennabjest jednouchwytowa,jednootworowa, stojąca z ruchomą wylewką. Załączam zdjęcia na wypadek konieczności wymiany głowicy, uszczelki a może nawet całej baterii. Nie znam się na głowicach, sama jej nie zamówię. Proszę o zdiagnozowanie problemu na miejscu i wymianę części. Nie mam materiałów na miejscu, pewnie będzie konieczny zakup części.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 26.07.2022 13:07 • firma z: Bielany wrocławskie • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
Wyciek pod pisuarem + zapchana umywalka jedna w szatni męskiej
🗹 Wykonano
Data naprawy: 10.03.2022 18:03 • firma z: Bielany wrocławskie • Hydraulik (Wycieki pod zlewem i umywalką)
Cieknący zawór
🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.09.2021 11:09 • Teresa z: Bielany wrocławskie • Hydraulik
Wymiana zaworu przy pralce.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Hydraulik do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Hydraulik Bielany wrocławskie praca