Pogotowie elektryczne Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Pogotowie elektryczne? Wybierz termin on-line
pogotowie elektryczne

Pracujesz w biurze lub domu w Bielanach Wrocławskich, a instalacja elektryczna w pomieszczeniu zawiodła? Każdy obecny w mieszkaniu sprzętu elektryczny odmawia współpracy, a jesteś pewien, że nie jest to wina wybitych korków? Mieszkańcy Bielan nieraz spotykają się z trudnymi awariami, jednak nigdy nie próbują samodzielnej naprawy. Zamiast tego, kontaktują się z naszym ekspresowym pogotowiem elektrycznym, które przyjedzie pod wskazany adres zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza internetowego.

Pogotowie elektryczne - cena usługi

Pogotowie elektryczne posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Pogotowie elektryczne zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szybko profesjonalnie goraco polecamnowaki

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 22.09.2022 17:09 • Mateusz z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Montaż 5 lamp (nie mamy drabiny)
🗹 Wykonano
Data naprawy: 11.12.2021 12:12 • Tatiana z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Podłączanie płyt i innych urządzeń (SEP))
Zamiena plyty indukcyjnej
🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.04.2021 14:04 • Alicja z: Bielany wrocławskie • Elektryk
Wymiana gniazdek.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Bielany wrocławskie praca