Naprawa bojlerów Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa bojlerów? Wybierz termin on-line
naprawa bojlerów

Interesuje Cię rzetelna i drobnostkowa naprawa bojlera elektrycznego za przystępną cenę? Mieszkasz lub pracujesz w Bielanach Wrocławskich i nie spotkałeś się jeszcze z fachowcem, od którego profesjonalizm bije na kilka metrów? Właśnie w taki sposób działają zatrudniani przez nas elektrycy z Bielan Wrocławskich, specjalizujący się w naprawie i serwisie popularnych bojlerów elektrycznych. Jeśli Twój bojler nie grzeje wody lub wybija bezpieczniki – to zadanie dla nas.

Naprawa bojlerów - cena usługi

Naprawa bojlerów posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Naprawa bojlerów zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Jestem B.zadowolona.fachowosc,kompetencje,dobre rady:))))Daniel

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 02.09.2022 10:09 • Julia z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Prawdopodobnie konieczna wymiana taśmy led znajdującej się na suficie podwieszanym w łazience - włącznik "bzyczy" po naciśnięciu, a taśma zapala się z opóźnieniem lub wcale
🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.11.2021 16:11 • Edyta z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Awarie elektryczne)
Zwarcie ,mimo wduszonych korków nadal nie ma pradu

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Bielany wrocławskie praca