Instalacje elektryczne Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Instalacje elektryczne? Wybierz termin on-line
instalacje elektryczne

Całkowita przebudowa, wymiana lub naprawa instalacji elektrycznej w Twoim domu oraz mieszkaniu w Bielanach Wrocławskich. Wiele mieszkańców Bielan nie zdaje sobie z prawy z przykrych konsekwencji samodzielnego majsterkowania przy instalacji. Brak odpowiednich narzędzi i doświadczenia często skutkuje pogłębieniem się awarii lub uszczerbkiem na zdrowiu. Prace przy domowej instalacji zlecaj fachowcom, zwłaszcza elektrykom z uprawnieniami, których nasz zespół z Bielan Wrocławskich zatrudnia naprawdę sporo. Zapraszamy.

Instalacje elektryczne - cena usługi

Instalacje elektryczne posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Instalacje elektryczne zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Polecam, bardzo miła obsługa.Paulina

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.10.2022 07:10 • Karol z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Awarie elektryczne)
Brak światła w całym mieszkaniu, brak prądu w większości (na dwa pokoje, kuchnie oraz łazienke, kontakty działaja tylko w jednym pokoju + jeden w kuchni).
🗹 Wykonano
Data naprawy: 03.01.2022 19:01 • Jacek z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Awarie elektryczne)
Po nocnym przepięciu na ulicy część instalacji w domu nie działa. Korki wszystkie w górze.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.04.2021 16:04 • Jerzy z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Dwa gniazdka: w jednym prąd na bolcu, w drugim iskrzenie.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Bielany wrocławskie praca