Składanie mebli Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Składanie mebli? Wybierz termin on-line
składanie mebli

Samodzielne składanie mebli Ikea to niełatwe zadanie, zwłaszcza dla osób, które robią to po raz pierwszy. Należy nastawić się na wielogodzinne zajęcie, wymagające skupienia i przyjmowania niewygodnych pozycji. Jeżeli sam opis nie brzmi dla Ciebie zbyt zachęcająco, pozostaw montaż mebli profesjonalistom. Złota rączka od Technikan poradzi sobie z tym zadaniem w krótkim czasie, dbając o prawidłowy montaż komody, szafy lub innego zakupionego przez Ciebie mebla. Umówi wizytę naszego specjalisty już dziś!

Składanie mebli - cena usługi

Składanie mebli posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Składanie mebli zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 19.09.2023 10:09 • Marta z: Smolec • Złota rączka
montaż karnisza szynowego na suficie i montaż lampy, trzeba przyciąć szynę, nie ma drabiny na miejscu
🗹 Wykonano
Data naprawy: 16.08.2022 15:08 • Krystyna z: Smolec • Złota rączka
brama garażowa zamyka lub otwiera się etapami lub wcale nie chce się zamknąć
🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.07.2021 16:07 • Jakub z: Smolec • Złota rączka
Naprawa regału.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Smolec praca