Naprawa piekarników Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa piekarników? Wybierz termin on-line
naprawa piekarników

Interesuje Cię pogwarancyjna naprawa piekarników Amica? Twój piekarnik Amica nie trzyma temperatury? Nie czekaj, aż urządzenie zupełnie odmówi współpracy i umów wizytę naszego fachowca. Serwisanci z Technikan to specjaliści w naprawie sprzętu AGD wszystkich producentów. Żadna awaria nie stanowi dla nich większego problemu. Jeśli szukasz fachowca, który mógłby odwiedzić Cię w weekend, jesteś w dobrym miejscu. Przyjmujemy zlecenia siedem dni w tygodniu, również w dni świąteczne.

Naprawa piekarników - cena usługi

Naprawa piekarników posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Naprawa piekarników zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.11.2023 19:11 • Adam z: Smolec • Naprawa piekarników
błąd F02, włącza się dmuchawa w piekarniku
🗹 Wykonano
Data naprawy: 05.10.2022 12:10 • Andrzej z: Smolec • Naprawa piekarników
Kuchenka indukcyjna nie ma zasilania
🗹 Wykonano
Data naprawy: 10.11.2021 06:11 • firma z: Smolec • Naprawa piekarników
Nie kręci się wentylator na termoobiegu

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis AGD Smolec praca