Montaż i wymiana lamp Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Montaż i wymiana lamp? Wybierz termin on-line
montaż i wymiana lamp

Nie oszukujmy się, przeniesienie lampy z jednego pokoju do drugiego wymaga interakcji fachowca. Co więcej, nawet niewielkie przesunięcie lampy lub żyrandola w obrębie jednego pokoju może oznaczać konieczność poprowadzenia nowych przewodów. Właśnie w takich sytuacjach, kontaktuj się z naszymi elektrykami ze Smolca. Każdą wymianę i montaż lamp przeprowadzimy w sposób całkowicie bezpieczny dla każdego domownika oraz z pełnym poszanowaniem indywidualnych wymagań. Zapraszamy do przejrzenia reszty naszych usług na terenie Smolca.

Montaż i wymiana lamp - cena usługi

Montaż i wymiana lamp posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Montaż i wymiana lamp zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 26.02.2024 18:02 • Natalia z: Smolec • Elektryk (Awarie elektryczne)
Włącznik/wyłącznik światła zaciął się na włączonym świetle.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 08.11.2023 16:11 • Katarzyna z: Smolec • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Naprawa, montaż 2 gniazdek z uziemieniem, wymiana skrzynki z bezpiecznikami (skrzynka i bezpieczniki "starego typu"). Nie mam żadnych materiałów.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 06.07.2023 07:07 • Magda z: Smolec • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Potrzebuje kogoś kto zamontuje mi lampę nad lustro w łazience. Najprawdopodobniej trzeba też wywiercić otwory do przymocowania lampy, chyba, że fachowiec będzie miał lepszy pomysł. Ponadto jest jeden problem ze pstryczkiem od światła, ciężko chodzi. To też trzeba by było sprawdzić. Drabina jest na miejscu, a wysokość pomieszczenia to 2,5 m.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.08.2022 15:08 • Marzena z: Smolec • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Założenie lampy w kuchni.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 09.11.2021 09:11 • firma z: Smolec • Elektryk (Awarie elektryczne)
Po wybiciu korków, w części pomieszczeń brak światła i prądu w gniazkach elektrycznych. Konieczna diagnoza usterki.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Smolec praca