Naprawa suszarek do ubrań Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa suszarek do ubrań? Wybierz termin on-line
naprawa suszarek do ubrań

Twoja suszarka nie suszy prawidłowo? Mokre ubrania po cyklu suszenia to dość częsta awaria, do której jest wzywany nasz serwis suszarek bębnowych. Powodów tego typu usterki może być naprawdę wiele, począwszy od zatkanego skraplacza pary, a kończąc na uszkodzonym czujniku temperatury. Nasz serwisant trafnie oceni przyczynę awarii i dokona szybkiej naprawy. W większości przypadków problem zostaje zażegnany w ciągu jednej wizyty. Interesuje Cię naprawa suszarki Bosch w najbliższy weekend? Możesz liczyć na nasze wsparcie siedem dni w tygodniu!

Naprawa suszarek do ubrań - cena usługi

Naprawa suszarek do ubrań posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Naprawa suszarek do ubrań zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 04.09.2023 16:09 • Tetiana z: Smolec • Naprawa suszarek / pralko-suszarek
Pralko-suszarka Mastercook SPFD-1064, błąd F4

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis AGD Smolec praca