Kładzenie płytek Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Kładzenie płytek? Wybierz termin on-line
kładzenie płytek

Chcesz zlecić kładzenie płytek na schodach specjaliście>? Wybierz zatem naszą usługę układanie płytek. Nasi glazurnicy zadbają o szybki i staranny przebieg prac, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć perfekcyjnie ułożonymi płytkami nie tylko na schodach, ale także innych powierzchniach. Z nami przeprowadzisz między innymi układanie glazury, gresu, terakoty, klinkieru. W odróżnieniu od innych fachowców z branży zapewniamy szybkie terminy wizyt.

Kładzenie płytek - cena usługi

Kładzenie płytek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Złota rączka ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Kładzenie płytek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 28.10.2023 12:10 • Michał z: Smolec • Złota rączka
Serwis żaluzji - nie podnoszą się góry.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 12.09.2022 06:09 • Monika z: Smolec • Złota rączka
w klamce utknęła długa śeuba przy próbie montażu
🗹 Wykonano
Data naprawy: 13.09.2021 15:09 • Władysława z: Smolec • Złota rączka
Obniżenie szefek wiszących i stojących w kuchni o ok 15 cm.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Złota rączka do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Złota rączka Smolec praca