Wymiana zamków i wkładek Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Wymiana zamków i wkładek? Wybierz termin on-line
wymiana zamków i wkładek

Szukasz specjalisty od wymiany zamków lub wkładek w Twojej okolicy? Nie wiesz, czy jesteś w stanie całkowicie samodzielnie wymienić zamek lub wkładkę w Twoim mieszkaniu? Nie martw się, nie musisz tego umieć. Nasz profesjonalny zespół ślusarzy z wieloletnim doświadczeniem chętnie zadba, aby Twoje mieszkanie było odpowiednio zabezpieczone. Zajmujemy się bezpieczną i rzetelną wymianą zamków i wkładek, naprawą zabezpieczeń oraz konserwacją Twoich drzwi. Zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj.

Wymiana zamków i wkładek - cena usługi

Wymiana zamków i wkładek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Ślusarz ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Wymiana zamków i wkładek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 24.05.2023 15:05 • Anna z: Smolec • Usługi ślusarskie (Serwis wkładek, zamków i klamek)
Wymiana zamka, nie posiadam nowego zamka.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Ślusarz do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Ślusarz Smolec praca