Serwis bram garażowych Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Serwis bram garażowych? Wybierz termin on-line
serwis bram

Serwis bram garażowych (Smolec, województwo Dolnośląskie) to błyskawiczne naprawy z możliwością rezerwacji terminu na stronie. Serwis bram gwarantuje ekspresowy serwis i naprawy 7 dni w tygodniu, (także sobota i niedziela oraz w trakcie świąt). Serwis bram posiada zwykle dojazd w cenie usługi, a okolice obsługujemy za drobną dopłatą. Wszyscy nasi fachowcy posiadają szereg uprawnień i bogate kwalifikacje. Udzielamy gwarancji na usługę. Diagnozę stawiamy od razu na miejscu w Twoim lokalu. Rozliczenie możliwe jest kartą i gotówką, a dla firm (z akceptacją przed wizytą) - również przelewem.

Serwis bram garażowych - cena usługi

Serwis bram garażowych posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis bram ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Serwis bram garażowych zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 27.04.2021 15:04 • Artur z: Smolec • Serwis bram i furtek (Bramy garażowe)
W bramie garażowej zamykanej do góry pękły linki stalowe (z obu stron) i zniszczeniu uległy 2 sprężyny. Jedną można zamontować z powrotem, drugą trzeba wymienić. Brama działa obecnie tylko na głównym "ciągniku" na środkowej szynie.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis bram do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis bram Smolec praca