Naprawa kuchenek Smolec

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Naprawa kuchenek? Wybierz termin on-line
naprawa kuchenek

Twoja kuchenka gazowa nie daje iskry? A może nie działa kuchenka elektryczna Amica? Pilnie szukasz dobrego fachowca, który zajmie się serwisem urządzenia? Skorzystaj zatem z naszej usługi naprawa kuchenek gazowych i elektrycznych. Współpracując z nami, otrzymujesz pomoc ze strony najlepszych fachowców z okolicy, szybkie terminy wizyt, dojazd oraz możliwość płatności kartą. Ponadto możesz wygodnie zarezerwować termin, wypełniając formularz online, który jest dostępny na naszej stronie.

Naprawa kuchenek - cena usługi

Naprawa kuchenek posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Serwis AGD ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Smolec, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Naprawa kuchenek zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Mapa Smolca oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 07.04.2022 09:04 • Jacek z: Smolec • Kuchenki gazowe i usługi gazowe
Chodzi o starą płytę gazową SMEG i kuchenkę gazową Ariston. W obu urządzeniach nie można użyć elektrycznej zapalarki. Bezpieczniki w mieszkaniu są w porządku.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Serwis AGD do obsługi miasta Smolca w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Serwis AGD Smolec praca