Pracownicy fizyczni na godziny

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Pracownicy fizyczni na godziny? Wybierz termin on-line

Interesuje Cię wynajem pracowników na godziny, ponieważ nie chcesz tracić czasu na samodzielne poszukiwania odpowiedniej osoby? Skorzystaj z naszej usługi pracownicy fizyczni na godziny i ciesz się ze sprawnie uzyskanej pomocy w atrakcyjnej cenie.

Pracownicy fizyczni na godziny od Technikan

Nasi pracownicy fizyczni na godziny to osoby, które bez wątpienia poradzą sobie ze zleconymi zadaniami. Cechuje ich dokładność, pracowitość, punktualność oraz wysoka kultura osobista. Oferowany przez nas outsourcing pracowniczy dotyczy delegowania do prac osób bez specjalizacji, dlatego możesz liczyć na atrakcyjną cenę usługi. W zależności od potrzeb możesz wybrać wynajem pracownika na godziny w pakietach 4- lub 8- godzinnych.

Pracownicy fizyczni na godziny – dlaczego warto?

Wynajem pracowników na godziny to wygodna opcja dla osób, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na przeprowadzanie procesu rekrutacji ze względu na ograniczony czas. Przejmujemy także wszelkie formalności, a twoim jedynym zadaniem jest rezerwacja wizyty.

Pracownicy fizyczni na godziny – jakie prace wykonujemy?

Nasza usługa dotyczy wykonania prostych prac. W ramach współpracy możesz liczyć na prace ogrodowe, porządki po budowie lub pomocną dłoń.

Porządki po budowie

Nasz pracownik fizyczny na godziny zadba o sprawne uprzątnięcie nowopowstałego budynku, jak również terenu wokół niego. Wykona takie czynności jak zamiatanie, odkurzanie, przenoszenie materiałów budowlanych, wynoszenie gruzu oraz wiele innych prac.

Prace ogrodowe

Nasza oferta obejmuje takie prace jak pielęgnacja roślin, montaż mebli ogrodowych i domków dla dzieci, zamiatanie i mycie kostki brukowej. Dodatkowo przeprowadzamy także takie czynności jak grabienie liści, odśnieżanie czy odchwaszczanie.

Pomocna dłoń

W ramach współpracy oferujemy także pomoc w życiu codziennym, dotyczących takich czynności jak robienie zakupów, wychodzenie z psem czy wsparcie w zakresie drobnych prac domowych takich jak wymiana żarówki, czy mycie okien.

Usługa pracownicy fizyczni na godziny to oferta skierowana zarówno do osób prywatnych i firm. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.