Pracownicy fizyczni

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Pracownicy fizyczni? Wybierz termin on-line

Nasza oferta pracownicy fizyczni to gwarancja zadowolenia. Stawiamy na współpracę wyłącznie z sumiennymi, pracowitymi i kulturalnymi osobami, dlatego jesteśmy pewni, że poradzą sobie z każdym zleconym zadaniem i wykonają je terminowo.

Pracownicy fizyczni od Technikan – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Decydując się na nasz outsourcing pracowniczy nie musisz obawiać się nierzetelnych pracowników. Dzięki zaawansowanym procesom rekrutacyjnym jesteśmy w stanie wyłonić najlepszych kandydatów. Ponadto przejmujemy wszelkie czynności kadrowo-biurowe, a Ty oszczędzasz swój czas! Zachęcamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Pracownicy fizyczni od Technikan – co zyskujesz?

Proponujemy wsparcie przy prostych pracach fizycznych w pakietach 4- lub 8- godzinnych. W związku z tym, że nasi pracownicy fizyczni nie posiadają specjalizacji, możesz liczyć na atrakcyjną cenę usługi. Dodatkowo za wykonaną pracę możesz zapłacić gotówką lub kartą. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz zarówno jednorazowego wsparcia, jak i stałej współpracy. Obsługujemy większość dużych miast, jak również ich okolice, ponieważ większość naszych pracowników jest zmotoryzowana.

Pracownicy fizyczni – jakie prace możesz nam zlecić?

W ramach współpracy oferujmy takie usługi jak:

Porządki po budowie – sprzątanie po budowie jest niezwykle pracochłonne, dlatego oferujemy wynoszenie gruzu, przenoszenie materiałów budowlanych, zamiatanie, uprzątnięcie terenu wokół budowy.

Prace ogrodowe – zadbamy o Twoje rośliny, oferując podlewanie kwiatów, odchwaszczanie, koszenie trawników czy przycinanie krzewów. Ponadto przeprowadzamy prace porządkowe, takie jak zamiatanie, mycie kostki brukowej czy malowanie płotów. Dbamy o infrastrukturę ogrodową, proponując montaż mebli ogrodowych, skręcanie domków dla dzieci czy montaż trampolin.

Pomocna dłoń – potrzebujesz wsparcia w codziennych czynnościach? Proponujemy robienie zakupów, wyprowadzanie psów, mycie okien czy drobne naprawy w domu.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i skorzystaj z naszego wsparcia już teraz, rezerwując termin wizyty!

Pracownicy fizyczni - cena usługi

Cena zależy od skomplikowania problemu, ewentualnych części i materiałów i Twojego miejsca zamieszkania. Wybierz jeden z dostępnych terminów usługi lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.