Porządki po budowie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Porządki po budowie? Wybierz termin on-line

Porządki po budowie

Porządki po budowie to prace na wiele godzin. Jeśli szukasz wsparcia w tym zakresie, wybierz wynajem pracowników fizycznych od Technikan. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi osobami, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane z największą starannością!

Porządki po budowie od Technikan – dlaczego my?

Nasza dzierżawa pracowników obejmuje wsparcie w pakietach 4- lub 8- godzinnych. Mając wieloletnie doświadczenie w procesach rekrutacyjnych jesteśmy w stanie oddelegować do pracy najlepszych kandydatów! Nasi pracownicy fizyczni to osoby punktualne, sumienne i kulturalne. Ponadto obsługujemy większość polskich miast oraz ich okolic, zapewniając pomoc na ten sam lub kolejny dzień!

Sprzątanie po budowie – co jeszcze zyskujesz?

Oferowany przez nas outsourcing pracowników pozwala uniknąć wszelkich formalności związanych z zatrudnianiem czy wynagradzaniem danej osoby. Do Twoich obowiązków należy jedynie rezerwacja terminu oraz opłacenie usługi. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm. Nie musisz martwić się żadnymi kwestiami biurowo-kadrowymi, ponieważ wszelkie formalności leżą po naszej stronie. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa budowlane oraz deweloperów.

Porządki po budowie – jakie prace wykonujemy?

Nasi pracownicy fizyczni to osoby odznaczające się dobrym zdrowiem, dlatego pomogą w żmudnych porządkach po budowie, wykonując takie prace jak wynoszenie gruzu i materiałów budowlanych. Dodatkowo oferujemy zamiatanie, odkurzanie oraz sprzątanie terenu wokół budowy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z nami!

Porządki po budowie - cena usługi

Cena zależy od skomplikowania problemu, ewentualnych części i materiałów i Twojego miejsca zamieszkania. Wybierz jeden z dostępnych terminów usługi lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.