Hydraulik Świętochłowice

hydraulik

Budowa domu w Świętochłowicach Śląskich to nie lada wyzwanie. Nie chodzi o miejsce, ale o sam fakt, że budowa domu to projekt, który może ciągnąć się latami. Żeby móc jak najszybciej zamieszkać we własnych czterech ścianach należy z wyprzedzeniem umawiać kolejne ekipy wykończeniowe – między innymi hydrauliczną. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, a także wykończenia pomieszczeń takich jak łazienki i kuchnie. Podłączymy każdą armaturę i każdy sprzęt używający wody.

Pozostali fachowcy w Świętochłowicach

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście, jest taka możliwość. Taki wyjazd przy krótkich odległościach od miejsca usługi (do 5 km) to 69 zł. Jeśli jest konieczność zamówienia części, usługa zakupów jest w cenie, lecz płatna jest kolejna wizyta.
Tak, na każdą z naszych usług otrzymasz gwarancję. Gdyby cokolwiek wymagało poprawki, termin ponownej wizyty wybierzesz na stronie.
Najczęściej nie pobieramy dodatkowej opłaty za dojazd, jest on w cenie usługi. Czasami występuje dopłata za dojazd, a koszt pojawi się przy rezerwacji on-line.
Często dziś lub jutro, a nawet w ciągu kilku godzin. Wybierz swój termin na stronie i zaczekaj na przyjazd naszego fachowca.

Hydraulik - cena usługi

Hydraulik wykonuje wiele zróżnicowanych usług. Cena zależy od skomplikowania problemu, ewentualnych części i materiałów i Twojego miejsca zamieszkania. Wybierz jeden z dostępnych terminów usługi lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Cennik usług hydraulicznych w Świętochłowicach

Nazwa usługiCena od

Serwis baterii, spłuczek, syfonów, zaworów

199 zł

Serwis elektrycznych podgrzewaczy wody / bojerów

199 zł

Nowe instalacje hydrauliczne

299 zł

Udrażnianie rur spiralą elektryczną

399 zł

Przesuwanie i modyfikacje rur/punktów

299 zł

Montaż i wymiana kabin prysznicowych

799 zł

Montaż i wymiana grzejników, odpowietrzanie

299 zł

Wycieki w ścianie/podłodze

299 zł

Pozostałe prace hydrauliczne

299 zł

Wymiana i montaż toalet, umywalek, zlewów

299 zł
Ceny usług uwzględniają sytuację, gdy: części czekają na miejscu, bez przeróbek instalacji, usługa trwa do godziny. Dla stałych klientów obowiązuje 20% rabatu od ceny.

Mapa Świętochłowic oraz ościennych miejscowości