Montaż i wymiana lamp Bielany wrocławskie

Potrzebujesz wizyty fachowca w kategorii Montaż i wymiana lamp? Wybierz termin on-line
montaż i wymiana lamp

Zanosisz się z myślą wymiany lampy w Twoim mieszkaniu w Bielanach Wrocławskich? Wszelkie prace techniczne pozostaw zawodowcom. Oferujemy profesjonalny i rzetelny montaż lamp, żyrandoli oraz świetlówek. Korzystając z naszych usług posiadasz stuprocentową pewność zachowania norm bezpieczeństwa oraz wykonania zlecenia, które w całości odpowiada Twoim potrzebom? Montujemy zarówno nowe lampy, jak i wspieramy w przebudowie instalacji elektrycznych na terenie całych Bielan.

Montaż i wymiana lamp - cena usługi

Montaż i wymiana lamp posiada cennik na który wpływa kilka istotnych informacji. Po pierwsze czy Elektryk ma rozwiązać Twój problem na terenie miasta Bielany wrocławskie, czy jest to inna miejscowość województwa Dolnośląskie). Montaż i wymiana lamp zróżnicuje również ceny na podstawie koniecznego materiału, skomplikowania prac i koniecznych uprawnień. Nasz serwis pracuje również w niedziele i święta, więc wizyta w dzień inny niż roboczy może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Opinie

★★★★★
Ocena: 5
Szybka i fachowa pomoc, na pewno w razie kolejnej potrzeby również skierujemy się prosto do usterka.pl! Bardzo polecam :)Iga

Mapa Bielan Wrocławskich oraz ościennych miejscowości

Przyjęte zlecenia

🗹 Wykonano
Data naprawy: 05.07.2022 16:07 • Angela z: Bielany wrocławskie • Elektryk (Serwis i montaż lamp, gniazdek i innych punktów)
Naprawa lampy w przedpokoju; montaż ładowarki do odkurzacza dyson na ścianie. Jest drabinka.
🗹 Wykonano
Data naprawy: 20.09.2021 06:09 • firma z: Bielany wrocławskie • Elektryk
Demntaż 2 krótkich ledów + zamontowanie zarówek w ramie nad plakatami.

Szukasz pracy?

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Elektryk do obsługi miasta Bielan Wrocławskich w województwie Dolnośląskie. Zobacz: Elektryk Bielany wrocławskie praca